Menu

Pakalpojumu katalogs

Pasūtīt originālo Aquapel no ASV un ka atšķirt kiniešu viltojumu

Šajā sadaļā var atrast pilnu sarakstu ar piedāvātajiem pakalpojumiem.


Mini camera - boroskops ar diāmetru 5 mm talrunīm vai datorām

 1. GPS-navigācija
 2. Borta datora rusifikācija
 3. TV/Video atbloķēšana
 4. Navigācijas sistēmu remonts un pārprogrammēšana
 5. BMW automašīnu LCM bloka pārprogrammēšana 
 6. BMW tālruņa ar Bluetooth kodēšana 
 7. Audi automašīnu pārkodēšana no US standarta uz EU standartu;
 8. Audi automašīnu SDS balss moduļa pārkodēšana uz ENG, DE, FR, I
 9. Pārprogrammēšana uz krievu valodu multimēdiju sistēmas CIC (Car Infotainment Computer) BMW automobiļiem.
 10. Datu atjaunošana un cieto disku (HDD) remonts uz Audi (MMI 3G) automobiļiem, Mercedes(NTG3/NTG4/NTG2.5), BMW (CIC), VW(RNS510/RNS850/uConnect), Chrysler, Jeep, Dodge (MyGig)
 11. Aizstāšana uz jaunas SSD paaudzes cietajiem diskiem, vai, ievērojami lielāka apjoma

 12. Audi, Volkswagen, Skoda, Seat automobiļu 2008-2016 izlaiduma gados papildus funkciju kodēšana

 13. RNS 510 aparātu atdzivināša pēc neveiksmīgas atjaunošanas

 14. RNS 510 A versijas aparātu rusifikācija

 15. Multimēdiju sistēmas Opel CD500 pārtaisīšana ir DVD800

 16. Multimēdiju sistēmas Opel DVD600 pārtaisīšana ir DVD900

Navigācijas sistēmu remonts un pārprogrammēšana

Veicam navigācijas bloku remontu. Ir iespējams veikt tikai МК3(CD)/МК4(DVD) bloku remontu automašīnām BMW, Land Rover  un automašīnām Audi А6/А8/Q7 MMI programmatūras remontu, nevis mehānisko bojājumu remontu. Gandrīz vienmēr bojājumi rodas pēc nepareizas vai nekorektas programmatūras instalācijas, vai pēc nekvalitatīvu navigācijas disku izmantošanas. Mēs arī palīdzēsim izvilkt disku no navigācijas bloka, ja tas nav iespējams ar "Eject" pogu.

Pārprogrammējam МК3/МК4 navigācijas blokus automašīnām BMW no vienkrāsas režīma (bultveida navigācija bez kartes attēlojuma, sarkani melnā krāsā) uz krāsainu režīmu monitoram 16:9.

Pārprogrammējam МК3/МК4 navigācijas blokus automašīnām BMW uz jebkuru 3 valodu versiju komplektu pēc izvēles: GB, D, USA, I, E, FR, JP, RU, un uz sieviešu/vīriešu navigācijas balsi.


Adaptējam МК3 un МК4 navigācijas blokus automašīnām BMW konkrētajai automašīnai. Adaptācijas laikā tiek noteikts indekss, tips un virsbūves numurs. Tas ir nepieciešams, ja navigācijas bloks bija mainīts un uzstādīts no citas automašīnas. Tā kā dažādām virsbūvēm ir dažāda riteņu bāze un riteņu disku standarts, navigācija var nepareizi noteikt nobraukto ceļu un kļūdīties, informācija ekrānā var nesakrist ar reālo situāciju uz ceļa. Zināšanai: automašīnu navigācija uztver informāciju ne tikai no satelītiem, bet arī no ABS rādītājiem kustības ātruma noteikšanai un no iebūvēta žiroskopa kustības virziena izmaiņu noteikšanai. Tas ir nepieciešams gadījumos, kad nav iespējams saņemt informāciju no satelītiem par automašīnas atrašanas vietu, bieži tas gadās pilsētas apstākļos (tuneļi, estakādes, augstas ēkas).

Papildus, adaptācijas laikā aktivizējas automašīnas pulksteņa laika sinhronizācija ar satelītu (visprecīzākais laiks pasaulē, tā kā informācija nonāk no atomu pulksteņa).


Pārprogrammējam navigācijas blokus automašīnām BMW no USA standarta uz EU standartu, pēc tam ekrānā vairs neparādās „ACCEPT Screen”.

BMW automašīnu LCM bloka pārprogrammēšana

Pārprogrammējam gaismas blokus (LCM) pēc standarta siltās gaisma lampas nomaiņas pret ksenona tuvajām un tālajām gaismām un pret gaismas diožu lampām priekšējās, aizmugurējās gabarītu gaismās un bremžu gaismās. Pēc nomaiņas borta dators priekšējā panelī izmet kļūdu par bojājumu, bet gaismas bloka pārprogrammēšana novērš šo problēmu.

Tas ir iespējams BMW automašīnām 5.serijas Е39 (1998-2003g.), 3.sērijas Е46 (1999-2005g.), X5.sērijas Е53 (1999-2006g.), X3.sērijas E83 (2004<).

BMW tālruņa ar Bluetooth kodēšana

Nolasām passkey no tālruņa bloka, ja tas ir pazaudēts. Ieslēdzam balss izsaukšanu no rūpnīcā neiebūvēta mobilā tālruņa piezīmju grāmatas, kas pieslēgts pie automašīnas caur Bluetooth (Enable Voice Recognition). Aktivizējam funkciju, kad Handfree sistēmas skaļums pakāpeniski palielinās līdz ar automašīnas ātruma palielināšanos.

Audi automašīnu pārkodēšana no US standarta uz EU standartu


Veicam Audi A5/A6/A8/Q7 automašīnu elektronikas pilnu pārprogrammēšanu no amerikāņu standarta uz Eiropas standartu. Pāreja uz Eiropas standartu notiek ar programmatūras palīdzību, bez bloku aizvietošanas, kā to, dažos gadījumos, prasa dīleri.

Audi automašīnu SDS balss moduļa pārkodēšana uz ENG, DE, FR, I.

Audi A5/A6/A8/Q7 automašīnu pēdējos modeļos ir funkcija – dažādu sistēmu balss vadība. Ar balsi var vadīt tālruni: izsaukt un sastādīt numurus no tālruņa piezīmju grāmatas, izsaukt navigācijas sistēmā galapunktu un visu, kas ir saistīts ar to punktu (atpūtas vietas, viesnīcas, uzpildes stacijas u.c.), pārslēgt radiostacijas, kompaktdiskus CD mainītājā, kā arī noklausīties apmācošus automašīnas ziņojumus. Automašīnas, kas tika ievestas, piemēram, no Vācijas, balss vadīšana ir iespējams tikai vācu valodā. Mēs varam pielāgot balss sistēmu angļu valodas uztverei (krievu valoda nav pieejama).

Pārprogrammēšana uz krievu valodu multimēdiju sistēmas CIC (Car Infotainment Computer) BMW automobiļiem.

Multimēdijas sistēmas BMW CIC ar cieto disku (Car Infotainment Computer) pārprogrammēšana uz krievu valodu, kura bija uzstādāma uz visiem BMW modeļiem pēc 2009 izlaiduma gada.

Datu atjaunošana un cieto disku (HDD) remonts

Datu atjaunošana un cieto disku (HDD) remonts pēc neveiksmēm elektroenerģijas piegādi, spēcīgu satricinājumu pēc avārijas un tamlīdzīga uz Audi (MMI 3g ) automobiļiem, Mercedes(NTG3/NTG4/NTG2.5), BMW (CIC), VW(RNS510/RNS850/uConnect), Chrysler, Jeep, Dodge (MyGIG).

Aizstāšana uz jaunas SSD paaudzes cietajiem diskiem

Aizstāšana uz jaunas paaudzes SSD cietajiem diskiem un to pēcnākamā adaptācija zem konkrēta automobiļa, tā kā katram diskam ir piesaiste pie automašīnas VIN-numuram.

Audi, Volkswagen, Skoda, Seat automobiļu 2008-2016 izlaiduma gados papildus funkciju kodēšana

Iespējamu kodēšanu variantu uzskaitījums. Papildus funkciju aktivācija ir iespējama tikai pie nepieciešamu bloku un komponentu fiziskas esamības.

 Iespējamu kodēšanu saraksts ir pieejams mājās lapas krievu valodas vērsijā.

RNS 510 aparātu atdzivināša pēc neveiksmīgas atjaunošanas

Renovējam Volkswagen, Skoda, Seat RNS 510 (Calumbus) visas versijas aparātus pēc neveiksmīga mēģinājuma softa atjaunināšanas, rusifikācijas vai cita neštatu problemu deļ.

RNS 510 A versijas aparātu rusifikācija

Taisām programatūras atjaunināšanu RNS510 (Calumbus) A versijas aparātus rusifikāciju kuri ir uzstādāmu uz Volkswagen un Skoda automobiļiem. Krievu valodas oficiāls atbalsts A versijas aparātiem nav. Visi mēģinājumi nošūt doto aparātu ar softu, kas ir paredzēts vēlākām versijām, noslēdzas ar multimēdiju sistēmas iekārtas "miršanu".

Multimēdiju sistēmas Opel CD500 pārtaisīšana ir DVD800

Taisām Opel CD500 navigāciju sistēmu pārtaisīšanu par aparātiem premium klases - DVD800. Izdarām to bez galvu ierīces aizstāšanas, elektroniski, ar pārprogramēšanu. Dīleris tamlīdzīgā gadījumā maina visu :galvu" uz jaunu. DVD800 sistēmu priekšrocības pirms CD500:
- kartes attēlojuma iespējama 3D režīmā
- dažu atstarpju punktu norādījuma iespēja pie pārbīdes maršruta būves, menu rodas papildus punkts - "Brauciens"
- visas Eiropas kartes ielāde atmiņā iespējama tikai no viena diska. Sistēmai CD500 Eiropas kartes ir sadalītas uz dažiem diskiem, kuru vērtība, kopumā, ja ir nepieciešams visas Eiropas kartes, daudzkārt pārsniedz viena diska vērtību DVD800 sistēmai.

Multimēdiju sistēmas Opel DVD600 pārtaisīšana ir DVD900


Taisām Opel DVD600 navigāciju sistēmu pārtaisīšanu par aparātiem premium klases - DVD900. Izdarām to bez galvu ierīces aizstāšanas, elektroniski, ar pārprogramēšanu. Dīleris tamlīdzīgā gadījumā maina visu :galvu" uz jaunu. DVD900 sistēmu priekšrocības pirms DVD600:
- kartes attēlojuma iespējama 3D režīmā
- parādās iespēja papildus pievienot savus POI (interešu punktu), tostarp radaru uzstādīšanas vietu.
Uzstādām jaunus "tematus" uz DVD900 (menu fonus) sistēmām.

Iekšējie linki

Noderīgas saites

Reklāmas linki

Var ieinteresēt