Menu

Latvijas GPS kartes Chrysler automašīnam

Chrysler modeļiem 2007-2010 izlaiduma gadā ar navigācijas sistēmu MyGIG RER un REW piedāvājam alternatīvas, smalki detalizētas Latvijas un Eiropas (tai skaita Baltkrievijas un Ukraīnas) kartes instalēšanu iebuvetajā atmiņā (cietā diskā). Un asevišķi Krievijas kartes instalēšanu. Ka arī pastāv iespēja ameriķāņu automobīļiem izmantot Eiropas kartes.

dodge jeep chrysler navigation system


Uzstadītas kartes var apskatīt šeit: Autonavi fotogalerija

Pārveidojam Chrysler MyGIG multimēdiju sistēmu no RER, RHR Amerikāņu/Kanādas standarta uz Eiropas REW, RHW (tai skaitā eiropas radio frekvenču diapazons), un turpmāk, ja nepieciešams, uzstādām jaunas alternatīvas, vai standarta Eiropas kartes. Alternatīvas kartes būs svaigākas par oriģinālam, kā arī būs ar daudz lielāku Eiropas pārklājumu. Arī ir iespēja instalēt atsevšķi Krievijas kartes. Uzstadītas kartes var apskatīt šeit: Autonavi fotogalerija


Chrysler PT Cruiser, Crossfire, 300M, Sebring, Voyager, Jeep Cherokee/Grand Cherokee 2001-2005 izl.g. ar navigācijas sistēmu Chrysler RB3 Navigation Radio CD (Europe) piedavajam alternatīvas Latvijas, Lietuva, Igaunījas kartes ar pilnu detalizāciju.

chrysler jeep dodge rb3 gps navi
 Vairāk bildes šeit: Autonavi fotogalerija


Iekšējie linki

Noderīgas saites

Reklāmas linki

Var ieinteresēt