Menu

Latvijas GPS kartes Skoda automašīnam

Skoda modeļiem pēc 2007 izlaišanas gada beigas ar skarienjūtigu ekrānu (“touch screen”) ir iespējams uzstādīt Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un visas Eiropas (ieskaitot Krievijas, Moldovas, Ukarīnas) navigācijas kartes iebuvētājā atmiņā (HDD). Atšķiriba no dilera piedavājuma, mes uzstadam kartes ar pilnu Baltijas valstu parklājumu. Uzstadīšāna aizņem, aptuveni, 45 minūtes. Vairāk informācijas pa tālruni sadaļā "Kontakti".

vw rns510 gps


Piedāvājam jaunas Austrumeiropas V8 2016 gada, tai skaita Latvijas, Igaunījas, Lietuvas kartes Skoda automobīļiem pēc 2011 izlaidumā gadā ar navigācijas sistēmu Skoda Amundsen Plus.

Skoda Amundsen Plus Latvijas GPS kartes RNS315


Kā arī, piedāvājam Eiropas kartes (sākot no Polijas) vecam CD navigācijas sistēmam (Travelpilot DX).

Taisām navigācijas sistēmas programmatūras atjaunināšanu automašīnām Skoda pēc 2007 izlaišanas gada ar skarienjūtigu ekrānu. Atjaunināšanas rezultātā paradās krievu valoda menū, 3D kompasa attēlojums uz mērķi orientētām norādēm, optimizējas visas sistēmas darbība un pazūd dažas nebūtiskas kļūdas, kas bija radušas darbā ar iepriekšējo programmatūras versiju. Programmatūras atjaunināšana aizņem, aptuveni, 1 stundu.

skoda volkswagen seat navigation system


Piedāvājam Latvijas, Igaunījas, Lietuvas un Polijas kartes Skoda automobīļiem 2009-2010 izlaidumā gadā ar navigācijas sistēmu Skoda  Amundsen.

rns 310 latvijas gps autonavi


Skoda Octavia II pēc 2005 izlaiduma gadā ar navigācijas sistēmu MFD2 (DVD) - piedavājam alternatīvas Latvijas un Eiropas kartes.

vw navigation gps autonavi

Iekšējie linki

Noderīgas saites

Reklāmas linki

Kur aiziet